V3 - 4, 5

Kategorie: Vrtací operace

V3 - 4, 5Vrtání otvorů pro ložisko + kliku
Výrobce: MODISO

 

TECHNICKÝ POPIS

Strojní zařízení je určeno k vyvrtávání otvorů pro kliku a vyvrtávání lůžek pro ložiska celoobvodového kování. Třívřetennou vyvrtávací jednotkou je v okenním křídle vyvrtán otvor pro trn a připevňovací vruty. Kliky celoobvodového kování. Samostatnou jednotkou je v okenním rámu vyvrtáno lůžko pro horní a spodní ložisko celoobvodového kování. Dorazový systém pro vrtání rámu vychází z vnitřního profilu rámu a to ze dvou bodů ( na každé odvěsně jeden bod ). Tímto systémem je zajištěno precizní vyvrtání otvorů.  Možnost použitého kování : ROTO, MACO, SIEGENIA, G.U., WINGHAUS, AUBI.

ZAŘÍZENÍ V 3-5

Zařízení v  rozděleném provedení "2 x I"- kde  na jednom zařízení je vrtáno křídlo na jedné části a na druhé části zařízení je vrtán rám.

LETÁK KE STAŽENÍ

V 3 - 4-5.pdf

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
events such as Fashion Replica Handbags sporting events.Then, we deliver the custom Dilusso Surprise Box directly to our customer’s door – anywhere in the world— international shipping & insurance included, with hand-delivery Replica handbags offered anywhere within North America. The Dilusso Surprise Box experience doesn’t end at delivery: we cheap replica watches uk personally follow up with each customer.

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241