V2

Kategorie: Vrtací operace

V2Vrtání otvorů pro ložisko, kliku
Výrobce: MODISO

 

TECHNOLOGICKÉ URČENÍ

Strojní zařízení pro vyvrtávání  otvorů pro celoobvodové kování v systému SIGENIA FAVORIT SI-LINE 2312 ,nebo MACO TREND, do   vlysů dílcovým  způsobem před operací sesazení do rámového tvaru. Otvory pro dvoumiskové ložisko jsou vyvrtávány do svislého pravého nebo levého vlysu rámu před operací sesazení do rámového tvaru. Vrtačka dovoluje vyvrtávání otvorů i do poutců rámu.

TECHNICKÝ POPIS

Zařízení je stolové konstrukce s výškou pracovní plochy 850 mm. Tento stůl  je osazen dvoustranným pravítkem  s jezdcem dorazu do vnitřního rozporu rámového vlysu. Příložné  pravítko stolu  je stavitelné.Součástí  stolu jsou  dva posuvné šikmé pneumatické upínače  zajišťující svou polohou pevné stabilizující upnutí vlysu při vrtání otvorů. Na  stolový  rám  je  ukotvena  vrtací  dvouvřetenná  jednotka  s pneumatickým posuvem do řezu. Vlastní dvouvřetenná  jednotka je sestavena  s posuvové části  do řezu  a  elektromotoru  na  který  přírubově usazena dvouvřetenná jednotka zabezpečující tvarovou  přesnost vrtaného otvoru.Vřetena jsou uložena  v ložiscích a jejich  rozteč a zazubení zabezpečuje přesné  ustavení  břítů  frézek  tak,aby  nedošlo  posunu  a  tím poškození  nástrojů. Pro   uvedený  typ  operace   jsou  zajištěny speciální  frézovací  dvoubřité  vrtáky   s  poziční  drážkou  pro zajištění polohy nástroje a proti pootočení.

LETÁK KE STAŽENÍ

V 2.pdf

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Diflucan Over Count... odpovědět
Kudos! Quite a lot of advice!
<a href="https://rxdiflucan.com/">fluconazol</a>
, - odpovědět
An interesting Watches Replica part of the dial which indicates the time is the more traditional Harry Winston “HW” logo over the piece of black-colored sapphire crystal. It is designed to be invisible in some light, and visible Replica Rolex Watches in others. I think this move was intentional in order to make the dial a bit more visually interesting, forcing the wearer to Replica Women Handbags Alexander Wang move .

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241