MNF - 002, 003 - DOUBLE

Kategorie: Speciální stroje

MNF - 002, 003 - DOUBLEFréza na výrobu lodiček typu MINISPOT jednovřetenná, dvouvřetenná
Výrobce: MODISO

 

 

TECHNICKÝ POPIS

Speciální jednoúčelová fréza dvouvřetenná  pro výrobu elementů typu LAMELO MINI SPOT a LAMELO TRIO pro vyspravování vad.

Fréza je osazena akustickou kabinou, elektrorozvaděčem, pneurozvodem a vlastní základovou a pracovní konstrukcí. Konstrukční řešení dvou vřeten s opačnými otáčkami zajišťuje dosažení špičkové kvality opracování povrchu elementů. Jejich velikost a profil je možno  nastavit dle  požadavku zákazníka. Zařízení je schopno vyrobit z upnutého polotovaru v automatickém cyklu 8 ks lodiček typu Lamello mini spot za cca. 25 sec. (při použití  nástroje na 4 lodičky).

Obsluha tohoto zařízení je velmi jednoduchá  a nenáročná na trvalou obsluhu. Vložením polotovaru od základních dimenzí a zapnutím automatického cyklu je zařízení uvedeno do provozu a pracuje zcela bez obsluhy až do zbytku  polotovaru  cca.105 mm délky, kdy dojde k automatickému zastavení celého zařízení. Polotovar je speciální  frézou opracován tvarově a hotové lamely 4, nebo 6 ks současně jsou odříznuty pilou a staženy do zásobníku. Základní  cyklus je proveden v obou směrech, tj. - frézování tvaru a odříznutí se děje při chodu vpravo i vlevo.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
been building on Replica U-Boat Watches the line ever since. The company debuted a collection of goggles for snow sports this year that fine-tunes vision specifically for winter conditions, accentuating certain colors to Omega Replica Watches help you see contrast in the snow.Oakley isn’t the only brand making sport-specific shades, though. Brands Replica Christian Dior Handbags like REI, Nike, and Wiley-X.

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241