Zdroj: http://www.modiso.cz/zasklivaci-operace/euroglazing-3001-5000  •  Vydáno: 26.9.2013 14:48  •  Autor: sarka.orsagova

EUROGLAZING 3001, 5000

EUROGLAZING 3001, 5000Zasklívací stoly
Výrobce: MODISO

 

 

 

URČENÍ

Zasklívací  stůl je  určen pro  technologii zasklívání  eurooken, dřevěných nebo  plastových oken s  dvoj-trojsklem do tmelu,  nebo těsnící  gumy se  zalištováním a  následným zatmelením silikovými tmely (v případě eurooken). Dále je určen  pro kontrolu funkce a aretaci  kování sesazeného a zaskleného okna.

TECHNICKÝ POPIS

Zasklívací  stůl  polohovatelný   pomocí  nožního pneumatického spínače,  kdy  je  ovládáno  polohování  pracovní výšky válečkové dráhy a to ze základní polohy 150 mm nad podlahou do výšky 600 mm nad podlahou.

Konstrukční řešení zajišťuje boční oboustranné upnutí okna po celé délce jeho výšky. Toto upínání je plošné a odklopné  což dovoluje zařazení  stolu do  linky pro  oboustranné navážení  bez nutnosti těžké  manipulace.  Ovládání  všech  funkcí  je  přes pneumatické ventily.  Nastavení svislých  upínacích trámců  je fixováno  přes ozubené  hřebeny  což  zajišťuje   dokonalé  úhlování  okna  při zasklení a aretaci kování. Nastavení se provádí poloautomaticky  s následnou pneumatickou fixací k jedné straně. Zasklívací stůl dovoluje zasklívat jak eurookna tak klasická okna zdvojená   včetně  oboustranného  tmelení  a  kontroly  funkce  a nastavení křídla.

Pro  potřebu  je  možné  zasklívací  stůl  doplnit o dva segmenty pomocného  stolu  PS  2000, 3000,  které  jsou  určeny  pro případ zasklívání větších  rozměrů, nebo pro potřebu  odkládání křídel a rámů.Válečková dráha je dělená. Pracovní plocha je opatřena zátěžovou tkaninou.