Zdroj: http://www.modiso.cz/finisovaci-brousici-operace/topspin-rada-16-typu  •  Vydáno: 26.9.2013 12:42  •  Autor: sarka.orsagova

TOPSPIN (řada 16 typů)

TOPSPIN (řada 16 typů)Profilové stolové finišování
Výrobce: LOWER

 

 

Stroj je určený pro broušení spodních povrchů. Sestává ze stolu potaženého netkanou textilií pro ochranu dílců proti poškrábání a poničení. Spodní část stroje je nastavitelná ve výšce. Stroj obsahuje měnič frekvence pro nastavení rychlosti hřídele od 100 do 600 ot./min. a prachový odsávací ventil 1x120 mm. Jako zvláštní příslušenství je dodáváno zařízení pro hloubkové broušení které zahájí operaci na přední straně a redukuje opotřebení brusných segmentů.

TopSpin KK

Má dva velké protiběžné válce. Pokud je vybaven krátkými brusnými pásy s jemnějším zrnem, nabízí vynikající brusné výsledky na MDF hranách.

TopSpin K

pro mezioperační broušení přímých nebo zaoblených hran.TopSpin K je ideální pro umístění vedle brusky pro povrchovou úpravu.

TopSpin F

Pro broušení spodních ploch (650 mm). Přítlačné zařízení jako extra - bez broušení předních hran.

TopSpin F + K

Dva jednotlivé stroje jsou spojeny v úhlu 90 °. Hrany, poloměry a plochy mohou být zpracovány během několika sekund na stejném pracovišti.

TopSpin Combi

prostorově úsporná alternativa ke dvěma jednotlivým strojům.Válec může být pneumaticky snížen např. při práci s velkými kusy, pokud mají být přebroušeny pouze okraje.

TopSpin - Ekonomický a snadno použitelný

Vzduchový systém zabudovaný ve stroji zabraňující poškrábání 
Boční ventilátor pro nižší provozní náklady
Plynulá regulace otáček vřetene
Různé velikosti stolu k dispozici

LETÁK KE STAŽENÍ

TOPSPIN.pdf

BRUSKY LOWER.pdf