Zdroj: http://www.modiso.cz/finisovaci-brousici-operace/windowmaster-fa6d  •  Vydáno: 26.9.2013 12:41  •  Autor: sarka.orsagova

WINDOWMASTER FA6D

WINDOWMASTER FA6DProfilové finišování v rámech
Výrobce: LOWER

 

 

V zásadě, dokončovací a mezioperační broušení oken je obtížný a často subjektivní úkol. Pokud je váš hlavní důraz je kladen na povrchu a poloměry, pak můžete dostat prvotřídní výsledky broušení právě se strojem jako je DiscMaster, který je určený zejména pro broušení dřeva. Pokud však budete potřebovat brousit vady, pak se brusná jednotka musí pohybovat podél profilu, podobně jako při obrábění jednoho kusu. A přesně pro všechny tyto potřeby je navržen stroj WindowMaster FA6D.

Křídlo je přitlačeno ke stolu pneumaticky. Procesorová jednotka běží na lineárním vedením podél jedné strany a automaticky zpracovává horní a spodní plochy, stejně jako všechny profily a vady vně i uvnitř. Jednotka identifikuje délku obrobku a zpracuje další stranu rámu na jeho zpáteční cestě.

Dva disky s relativně krátkými brusnými pásy zpracovávají horní a dolní plochy. Čtyři válce s delším brousícími pásyzpracovávají profily a vady na vnitřní a vnější. Typ lišt, příčné lišty a délka obrobku jsou rozpoznány automaticky.
Můžete si vybrat program, který nastavíte pomocí přepínače - PLC ovládání zajistí, že všechny brusné jednotky pracují podle zadání.

Můžete si vybrat z následujících programů:
Posouvací dveře / francouzské okno
Překrývání křídlového okna
Překrývání křídla dveří
Rám okna a další

WindowMaster - Rychlý a efektivní
Broušení podél profilu
Obrobek je ustaven na stole během zpracování, takže obsluha může ovládat výsledky a zlepšení, pokud je třeba
Rychlost zpracování - trvá jen asi minutu broušení obrobku 1m x 1,20 m (včetně ruční kontroly)
Jednoduché měnění profilů stisknutím tlačítka
Brusnou intenzitu lze nastavit pomocí funkce regulace otáček disků a válečků
Maximální velikost rámu 3000 x 3000 mm

LETÁK KE STAŽENÍ

FA6D.pdf

BRUSKY LOWER.pdf