Zdroj: http://www.modiso.cz/nastrojove-soupravy-pro-okna-a-dvere/frezite-portugalsko  •  Vydáno: 26.9.2013 10:21  •  Autor: sarka.orsagova

FREZITE - Portugalsko

FREZITE - PortugalskoNástroje
Výrobce: FREZITE

 

 

 

 

Portugalská firma FREZITE je společnost, která poskytuje technická řešení pro řezné nástroje používané ve zpracování dřeva, plastů, kompozitních materiálů a hutnictví.

KVALITA - NA MÍRU ZÁKAZNÍKOVI - PŘÍZNIVÁ CENA

Společnost byla založena v roce 1979 a může se pochlubit bohatými zkušenostmi v navrhování, vývoji a výrobě řezných nástrojů.

S firmou FREZITE úzce spolupracujeme již 20 let, jsme výhradními prodejci nástrojů pro dřevozpracovatelský průmysl na našem trhu. Převážná většina dodávaných nástrojů jsou atypické prototypy vyvíjeny na technickém a konstrukčním úseku naší firmy. Nabízíme i standardní katalogové nástroje firmy FREZITE.

 

PREZENTACE VÝROBKŮ FIRMY FREZITE NA VELETRHU WOOD-TEC 2009

STANDARDNÍ NABÍDKA NÁSTROJŮ

Typové označení: IV68

Souprava pro výrobu vchodových dveří dimenze 68 mm osazená na spodní frézce nebo obráběcím centru. Vchodové dveře s mezerou 4 mm (zadlabávací kameny), prahový profil s vyrovnávacím plastovým profilem (spodek dveří zárubně zakrácen pilou). Dveřní křídlo jednostranně lištováno. Vnitřek dveřního (rohový spoj) křídla profil - kontraprofil konstrukčně spojen na kolík. Pro výrobu profilu - kontraprofilu a vnitřního profilu křídla využito nástrojů z IV68. Sraz dveřních křídel s klapačkou separovanou. Rozšířené provedení nástrojové soupravy umožňuje výrobu oboustranně lištovaných vchodových dveří.

Typové označení: IV 78

Tato nástrojová sada Frezite je určena pro výrobu oken profilové soupravy IV78 s hloubkou zasklení 23 mm. Jedná se o okenní soupravu nástrojů Frezite s výměnnými noži typu HM na čepovacích i profilovacích nástrojích. Nástrojová souprava je určena pro osazení na obráběcí centra. Jednotlivé disky jsou osazeny na pouzdrech a diferenciálně sešroubovány, nebo zajištěny kontramaticí.

Typové označení: IV 88

Tato nástrojová souprava je určena na výrobu eurooken profilového typu IV-88, hloubka zasklení je 23 mm. Okapnice je typu GUTMANN ISAR 25/20 F. Souprava je určená pro osazení spodní frézy, nebo obráběcího centra. Nástroje čepovací i profilovací jsou diferenciálně sešroubovány.

Typové označení: IV68/78/88

Nástrojová sada stavitelná pro výrobu oken IV68/78/88, vchodových dveří 68/78 mm, vyřezání a profilaci zasklívacích lišt, profilaci obloukových oken. Souprava je přestavitelná z 68 na 78 na 88 (a naopak) jen vložením, nebo vyjmutím kroužků mezi pouzdry nástrojů, popř. části nástroje. Nástrojová souprava je určena na osazení obráběcího centra. Jednotlivé disky jsou osazeny na pozdrech a diferenciálně sešroubovány, nebo zajištěny kontramaticí.

Typové označení: FREZITE SPFR

Okenní souprava FREZITE s výměnnými noži typu HM na čepovacích i profilovacích nástrojích. Nástrojová souprava je určená pro osazení spodních frézek nebo obráběcích center. Jednotlivé hlavy jsou složeny na pouzdrech, kotouče hlav jsou výškově vymezeny distančními vložkami. Patry nástrojů jsou proti protočení zajištěny na čepovacích i profilovacích nástrojích kontramaticí. O kvalitě nástrojů hovoří jejich vyváženost, kdy nejsou potřeba žádné vyvažovací důlky pro správnou balanci. Konstrukce nástrojů je provedena tak, aby co nejlépe odváděla třísku a neumožňovala usazování smůly a dřevěného prachu na těle nástroje.

http://www.frezite.com/en/downloads.php