ZD-40, ZD-36, ZD-80

Kategorie: Povrchová úprava

ZD-40, ZD-36, ZD-80Závěsná dráha
Výrobce: MODISO

 

 

Komponenty  závěsné dráhy jsou v základním provedení s antikorozní povrchovou úpravou pozinkováním. Jejich konstrukční a  rozměrové dimenze jsou kompatibilní se standardními  prvky a lze je kombinovat. Háky jsou s aretací v osmi polohách po 45°a s pěti hrotovým osazením, ve standartu 8-mi ložiskové pro případné použití mechanicky posouvané dráhy.

Nabídka komponentů dráhy se připravuje dle prostorových a kapacitních požadavků zákazníka. Pro projekt připravíme technickou dokumentaci a následně Vám naceníme jednotlivé komponenty dráhy.

Do lakoven dodáváme široké množství příslušenství. Naše lakovny se využívají v dřevozpracujícím průmyslu ale i jiných odvětvích, kde je zapotřebí dráhy použít. Dráhy také dodáváme hnané - taktovací. Spolupracujeme s firmou Mantion (Francie), která je výrobcem kontinuelních hnaných drah.

K závěsné dráze přísluší i nosná konstrukce naší výroby (NK 40, NK 80).

LETÁK KE STAŽENÍ

ZÁVĚSNÁ DRÁHA.pdf

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět
said fashion uk replica watches , the Indiana company that made the hovercraft got orders from golf courses for them. And Martin will probably get orders for the golf cart jetpacks, too.“The hovercraft ended up on the cover of omega replica watches the Hammacher Schlemmer catalog,” Percelay says. “So, who am I to say this is just a prototype? The odds of cheap replica handbags someone actually ordering this for a golf.

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241