BS 2000, BSO 2000

Kategorie: Povrchová úprava

BS 2000, BSO 2000Brousící stoly ruční
Výrobce: MODISO

 

 

TECHNOLOGICKÉ URČENÍ

Stůl je určen pro brousící operace po obrábění a před povrchovou úpravou  a přebrušovací     operace po  povrchové úpravě  na dílcích okenních a dveřních případně pro jiné dřevěné komponenty.

TECHNOLOGICKÝ POPIS

BS 2000 - stůl  je  sestaven  z  nosné  konstrukce  dělené  do  dvou  samostatných  odsávacích  částí, které  jsou  napojeny  na centrální  odsávání vlastními  pružnými hadicemi. Na pracovní ploše jsou dva rastrové rámy opatřené zátěžovou textilií tak aby   při   broušení   nedocházelo   k  poškození. Rámy  jsou vyjímatelné.

BSO 2000 - stůl je  shodné konstrukce  a provedení  jako typ  BS s tím rozdílem, že  toto  provedení  je  osazeno  vlastním lokálním odsáváním  s filtrací  i  pro  odsávání prachu  z nátěrových hmot. K tomu stolu jsou dodávány 2 typy odsavačů a to dle určení a rozsahu. Typ 403v pro použití pouze na napojení jednoho stolu typ 504v pro použití na napojení 2 stolů současně.

LETÁK KE STAŽENÍ

BS, BSO 2000.pdf

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
wants to double Alexander Wang handbags the number of Oakley outlet retail stores over three years, the company said in May. There are now 260 Oakley replica stores, most of which are in North America.As part of the restructuring, fashion uk replica watches Colin Baden, previously CEO, is now chief innovation and product officer, and Andrea Dorigo, a former Luxottica cheap rolex watches executive, has taken over as president.

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241