Představujeme firmu Lower

Kategorie: Novinky

Představujeme firmu LowerV dnešním článku bychom Vám rádi blíže představili brusky našeho německého partnera firmy Loewer.

Výroba v mnohých odvětvích včetně strojírenství je náročná vzhledem ke konkurenci, přísným požadavkům na jakost a tlaku trhu na soustavné snižování nákladů. Pro dosažení úspěšnosti výrobního podniku musí výrobci účelně organizovat výrobu a udržovat stávající technologická zařízení vysoce efektivní. K úspěchu jim vysokou měrou může pomoci automatizace zařízení.

V současné době se v mnoha už i malých výrobních provozech proto přistupuje k přechodu z ručního broušení na broušení automatické. Našim zákazníkům pro tento účel nabízíme automatické brusky firmy LOWER.

O FIRMĚ

Firma Loewer byla založena v roce 1861 a zůstala rodinným podnikem až do dnešních dnů. Začínala svou činnost jako kovárna, pak přešla na výrobu zemědělských strojů a také založila vlastní slévárnu.

V roce 1930 společnost nasměrovala svou výrobu do oblasti dřevoobráběcích strojů. První bruska opustila továrnu v roce 1960 a do dnešního dne jich bylo dodáno více než 18.000 do celého světa.

V posledních několika desetiletích firma Loewer získala obrovské množství poznatků, které využívá pro nové inovace a řešení broušení. Společně se zkušenými pracovníky a mladým týmem inženýrů a techniků se snaží nabídnout co nejlepší technické řešení pro každého jednotlivého zákazníka.

SPECIFIKACE VÝROBY

Firma Loewer se zaměřuje v dřevoobrábcím průmyslu na čtyři klíčové aplikační oblasti: profilované dveře, profilované lišty, dřevěná okna a dřevěné trámy. Pro broušení těchto dílců nabízí množství strojů - ty můžete najít v podrobnější nabídce naší firmy.

POSTUP REALIZACE ZAKÁZKY

Firma Loewer dodává stroje, které řeší specifické požadavky zákazníka, proto i naše firma preferuje pro navržení systému broušení osobní setkání, kde zkonzultujeme originální řešení pro výrobu. Máme zkušenosti jak se stavebně truhlářskou výrobou, tak s nábytkářským průmyslem.

V případě zájmu se zákazníkem navštívíme firmu Loewer, případně mu nabídneme shlédnutí samotného provozu u zákazníků.

Pokud se následně rozhodnete pro pořízení stroje Loewer, samozřejmostí při dodávce je servis prováděný našimi techniky i následný pozáruční servis.

K bruskám Loewer dodáváme dopravní systémy naší výroby.

S firmou Loewer úzce spolupracujeme přes 20 let. Na Český a Slovenský trh jsme dodali několik desítek těchto brusek.

BRUSKY LOWER.pdf

Více informací o firmě Loewer najdete na webových stránkách firmy http://www.loewer-online.com.

S Vaší poptávkou se prosíme obracejte na obchodní oddělení naší firmy http://www.modiso.cz/kontakt.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Bluetooth IWC replica watches , microphones and micro USB plug-ins for the detachable headphones. All in all, the frame features three microphones cheap Oakley sunglasses and no less than five sensors: an accelerometer, gyroscope, rolex replica uk barometer as well as humidity and proximity sensors. The frames are also equipped with Oakley sunglasses outlet Bluetooth and Balenciaga replica handbags ANT+ technology for.

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241