Montujeme dráhu u klienta

Kategorie: Novinky

Montujeme dráhu u klientaFirma Dřevotvar - řemesla a stavby, se věnuje několika oborům činností, jedním z nich je truhlářská výroba.

Vyrábí například dřevěná okna euro 68, zdvojené dveře interiérové, exteriérové, vrata včetně pohonů, plovoucí podlahy, masivní podlahy a jiné.

Firma Dřevotvar – řemesla a stavby s.r.o. neustále zdokonaluje technologické vybavení, v současné době právě inovuje ve spolupráci s námi podvěsný dopravník a technologii výměny vzduchu.

Dodávku téměř 60 bm dráhy včetně jejich komponentů, nosné konstrukce a jednotky vzduchu jsme zrealizovali za jeden měsíc od objednávky.

Závěsná dráha ZD-40

Komponenty  závěsné dráhy jsou v základním provedení s antikorozní povrchovou úpravou pozinkováním. Jejich konstrukční a  rozměrové dimenze jsou kompatibilní se standardními  prvky a lze je kombinovat. Háky jsou s aretací v osmi polohách po 45°a s pěti hrotovým osazením, ve standartu 8-mi ložiskové pro případné použití mechanicky posouvané dráhy.

Finální podoba dráhy (archiv).

Více o povrchové úpravě se dozvíte zde.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
and I wore a chest fashion uk replica watches strap to monitor heart rate — I could ask my “coach” questions.“How’s my cadence?” or “What’s my heartrate?”A chipper woman’s voice then let me know if I was within an acceptable, cheap rolex watches efficient cadence, or if my wheezing indicated I needed to get my act together.Review: Oakley replica Radar Pace.During omega replica watches the test on the island, there.

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241