RZV (řada 16 typů)

Kategorie: Doplňkové příslušenství

RZV (řada 16 typů)Manipulační vozíky
Výrobce: MODISO

 

 

 

Nabízíme 16 typů řady RZV

MANIPULAČNÍ VOZÍK PRO OKENNÍ – DVEŘNÍ VLYSY RZV - 2300, RZV - 1500

Manipulační vozík pojízdný s otočnými kolečky fixačními a rastrovým rozložením  přepážek. Dělící příčky  jsou potaženy ochranou folii proti poškození dílců. Každá rastrová mezera je určena pro 4-8 dílců jednoho eurookna.

 

 

 

MANIPULAČNÍ VOZÍK PRO OKENNÍ – DVEŘNÍ ZASKLÍVACÍ LIŠTY, OKAPNICE - RZV OZL, RZV OL

Manipulační vozík pojízdný s otočnými kolečky fixačními a rastrovým rozložením  přepážek. Dělící   příčky  jsou   potaženy ochranou folii proti poškození dílců. Vozík je ve tvaru A. Každá  rastrová  mezera  je  určena  pro 4-8 kusů lišt.

 

MANIPULAČNÍ VOZÍK PRO OKENNÍ – DVEŘNÍ RÁMY RZV - 100, RZV - 80

Manipulační vozík pojízdný s otočnými kolečky fixačními a rastrovým rozložením  přepážek. Dělící příčky jsou potaženy ochranou folii proti poškození dílců. Každá rastrová mezera je určena pro 1 rámovou konstrukci se spodním oddělením rámu-křídla eurookna. Typ 100 je určen pro kompletní okno  křídlo s rámem, typ 80 pro jednotlivé rámy nebo křídla.

 

LETÁK KE STAŽENÍ

vozíky.pdf

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
gold-colored text on Replica rolex watches uk the dial, as well as the limited edition SBGA071, also in titanium but with a blue dial. Each comes in a 44.2mm-wide case that is 14mm wide and water-resistant to 200 Watches Replica meters.This latter point is sort of amusing because despite the fact that the Grand Seiko Spring Drive Diver SBGA029 will satisfy the diving needs of Replica Women Handbags Alexander Wang .

Odebírejte nás na youtube

Připojte se k nám na facebooku

SERVIS

PRO NAHLÁŠENÍ ZÁVADY VOLEJTE

TEL +420 777 754 241